Micro Ballistic Systems

Micro Ballistic System® tarafından geliştirilen Micro Ballistic System® 3D Silüet Hedef geleneksel hedef sistemlerine nazaran bir devrim niteliğindedir. Tamamen yerli üretim olan hedeflerimizde Micro Ballistic System®’in teknolojik yapısı ile her atış sonrası giriş çıkış delikleri kendini onaran yapıya sahiptir. Bu teknoloji sayesinde hedefe min 1000* atım yapılabilir. Hedef sisteminin tamamı 4000 -5000 atıma dayanabilecek yapıdadır. En önemli özellği ise hedefe 1 cm yakınlığa kadar atış yapılabilir. Bu atışlarda mermi hedeften formunu bozmadan geçeceği için herhangi bir geri sekme yada şarapnel parçasına neden olmayacaktır. Bu da atıcılara antreman çeşitliği sağlayacaktır.

Hedef kağıdı değiştirmeye son. Ürün sprey boya ile her atım sonrası boyanabilir ve mermi giriş delikleri onarıldığı için atıcıyı rahatsız edecek bir görsel oluşmayacaktır. Hedef, kağıt değiştirilmeden saniyeler içinde primer bir sprey boya ile boyanarak yenilenebilir.

Hedefin tasarımında kafa ve kalp seviyesinin arka yüzeyinde 2 adet boşluk bırakılmıştır. Bu boşluklara yerleştirilebilecek toz keseleri ile keskin nişancı atışlarında uzaktan toz dağılımı gözlemlenebilir ve atıcı hedefi vurduğunu rahat bir şekilde analiz edebilir.

Micro Balistic System® 3D Silüet Hedef 22’lik den 50AE tabanca mühimmatlarına ve 17Hmr’dan 50BMG’ye kadar keskin nişancı mühimmatlar ile kullanılabilir. Ayrıca yivsiz tüfeklerde 36 Ga’dan 12 cal’ye kadar saçma ve sluglar ile kullanılabilir.